Ale no tak!

Prague tailor

Prague tailor je novou módní značkou specializovanou na pánské košile. Zatím tvořím výhradně košile na míru v různých stylech a k různým příležitostem.

Další košile na míru?
Hlavním účelem je tvorba originálních košil. Na našem trhu se většinou vyskytují bespoke košile pouze v business stylu. Proto jsem navrhla kolekci nadčasových košil, jejíž limitovanost zaručuju zákazníkovi značnou míru originality. Veškeré návrhy nejsou zavazující. Stále je zde možnost přizpůsobit návrh přání zákazníka nebo dokonce navrhnout jedinečný kus. Dopřejte si luxus mít bespoke košili nejen do práce.

Kdo tvoří Prague tailor?
Petra Györgyová. Od výběru dodavatele materiálu na veletrhu, po návrh, práci se zákazníkem, až po tvorbu střihu a stříhání. Samotné šití většinou přenechávám zkušeným českým švadlenám.

Móda je mým oborem více jak 17 let. Učila jsem se v Pardubicích, Praze a Kolíně nad Rýnem. Absolvovala dvouletý vizážistický kurz, několik fotografických kurzů zaměřených na portrét a fashion. Více jak osm let pracovala pro Pietro filipi jako konstruktérka střihů dámské kolekce. Přímo tak mohla spolupracovat s předními českými návrháři Klárou Nademlýnskou, Aňou Gaislerovou, Ivanou Mentlovou nebo třeba Jáno Klimkem a Pavlem Ivančicem. Byla to zajímavá zkušenost, ale bylo na čase vytvořit vlastní projekt. V prosinci 2016 vznikl Prague tailor, který se bude v průběhu doby formovat a sama jsem zvědavá, kam se posune. Přivítám objektivní feedback, ať zde můžu tvořit, o co máte zájem.

V červnu 2019 jsem spolu s otevřením nového showroomu na Vinohradech prezentovala svoji první dámskou kolekci. Skládá se z nadčasových kusů a je vyráběna na míru nebo v limitovaném nákladu. Zůstávám věrná české výrobě a zakládám si na použití kvalitních přírodních materiálů jako hedvábí, vlna a bavlna.

V současnosti jsou mé výrobky vystaveny v Showroomu Londýnská 38, kde si se mnou můžete sjednat schůzku.

 

Pokud se chcete dozvědět více o cestě za mým snem, doporučuji: